Engeri_Fiber_Des-2016_029.JPG
 

Om Eneri Fiber 

Eneri Fiber AS ble Etablert i 2010 som en følge av at gründer og medeier i Delmo Tele og Data AS/ IKT Axxess Vestfold AS solgte seg ut og startet på nytt med fokus på fiberoptikk.


Vi har på få år vokst til å bli en betydelig leverandør av infrastruktur og IT-tjenester, av den grunn har vi skilt ut IT tjenester i et eget firma som heter Eneri IT. I løpet av 2017 ble vi også med på eiersiden i AS Telefoni i Oslo, som i dag heter Eneri Telefoni AS. 
Vi er pr i dag en stab på 15 stk med bred erfaring fra bransjen.
Eneri Fiber er en komplett leverandør av fiberinstallasjoner for bredbånd og andre nettverk til bedriftsmarkedet og offentlig sektor i hele østlandsområdet. Eneri, et trygt valg.

VÅRE TJENESTER

 

Fiber

Vi prosjekterer, blåser og kobler sammen både Singelmodus og Multimodus nett

Eneri Fiber er autorisert av NKOM for sine arbeider.

Vi utfører små og større oppdrag på hele østlandet.

Dokumentasjon / Kvalitetssikring

Som en seriøs part leverer vi dokumentasjon og kvalitet hele veien.

Vi har det beste utstyret for å teste/sikre at jobben er levert iht. de gitte normer og forskrifter, arbeidet skal utføres etter.

Eneri Fiber tar fremtiden seriøst.

Internettaksess

Vi er også forhandler av internettaksess fra flere aktører.

Dette for at du som kunde skal få den beste løsningen der du operer fra.

Strukturert kabling

Eneri Fiber har også lang erfaring med strukturerte datanett.

Vi tar på oss jobben fra prosjektering til ferdig dokumentert nett.

IT tjenester

Besøk gjerne vårt datterselskap EneriIT for tilbud på moderne løsninger for din bedrift

 

Noen av våre kunder og leverandører

 

Ansatte

David Jensen

Daglig Leder
Tlf: 91 84 94 10
Epost: david@enerifiber.no

Ben-Levi Jensen

Prosjektleder
Tlf: 91 37 35 73
Epost: ben-levi@enerifiber.no

Irene Skorstad Jensen

Økonomi / Regnskap
Tlf: 95 42 93 26
Epost: irene@enerifiber.no

Jonathan Jensen

Montør
Tlf: 95 99 40 39
Epost: jonathan@enerifiber.no

Dag Jahnsen

Montør
Tlf: 91 90 18 20
Epost: dagj@enerifiber.no

Ben Kevin Gilbu

Montør
Tlf: 93 41 38 25
Epost: ben.kevin@enerifiber.no

Mikal Røed

Lærling
Tlf: 93 60 95 52
Epost: mikal@enerifiber.no

Magnus Stor

Montør
Tlf: 94 88 14 68
Epost: magnus@enerifiber.no

Sondre Askevoll

Montør
Tlf: 45 91 23 90
Epost: sondre@enerifiber.no

Benjamin Usler

Montør
Tlf: 98 01 02 18
Epost: benjamin@enerifiber.no

André Bakke

Lærling
Tlf: 46 65 21 49
Epost: andre@enerifiber.no

Mille Lilja Eilertsen

Lærling
Tlf: 476 82 154
Epost: mille@enerifiber.no

Arturas Leonavicius

Montør
Tlf: 922 69 392
Epost: arturas@enerifiber.no

Sharon Szachi

Montør
Tlf: 467 01 250
Epost: sharon@enerifiber.no
 

Hvor er vi:

 

Eneri Fiber AS

Nygårdsveien 80,

3221 Sandefjord
Epost: post@enerifiber.no

Telefon: 33505650