Hvor er vi:

 

Eneri Fiber AS

Helgerødveien 109,

3233 Sandefjord
Epost: eneri@eneri.no

Telefon: 33505650

 

Eneri Telefoni AS

Riskegrenda 30,

1352 Kolsås 
Epost: oslo@eneri.no

Telefon: 22510200

Eneri er stolt sponsor av Veien Ut

sin tur i 2018.
Vi ønsker dem lykke til på turen til

Shetland og hjem igjen.

 

Tjenester

Fiber

It-tjenester

Ip telefoni

Datakabling

Wifi til din bedrift

Mobil

Dokumentasjon / Testing

Online backup

Internettaksess

 

Om Eneri 

Eneri Fiber AS ble Etablert i 2010 som en følge av at gründer og medeier i Delmo Tele og Data AS/ IKT Axxess Vestfold AS solgte seg ut og startet på nytt.

Navnet på det nye firmaet ble Eneri Fiber AS da fokuset i oppstarten var å jobbe med fiberoptikk.

I dag er flere kolleger fra gamle IKT Axxsess samlet under samme tak igjen og vi fremstår som en solid og komplett leverandør av IT-tjenester for våre kunder.

Vi har på få år vokst til å bli en betydelig leverandør av infrastruktur og IT-tjenester.

I løpet av 2017 ble vi også med på eiersiden i AS Telefoni i Oslo, som er et firma med 30 års fartstid som Telecom og IT-leverandør. I dag heter de Eneri Telefoni AS og har fullt fokus på å videreutvikle tjenestene innenfor IT og Telecom, samtidig som de vokser på leveranse av Internettaksesser og annen infrastruktur. Vi er i dag en komplett leverandør av IT-tjenester til bedriftsmarkedet og offentlig sektor i hele østlandsområdet. Eneri, et trygt valg.

 

Noen av våre kunder og leverandører

 

Ansatte

David Jensen

Daglig Leder
Tlf: 91 84 94 10
Epost: david@eneri.no
Prosjektleder

Ben-Levi Jensen

Tlf: 91 37 35 73
Epost: ben-levi@eneri.no
Data

Gunnar Langerud

Tlf: 91 84 94 11
Epost: gunnar@eneri.no

Irene Skorstad Jensen

Økonomi / Regnskap
Tlf: 95 42 93 26
Epost: irene@eneri.no
Telefoni

Ole Petter Moe

Tlf: 91 84 94 13
Epost: ole.petter@eneri.no

Terje Monsen

Montør
Tlf: 47 96 31 31
Epost: terje@eneri.no

Dag Sindre Giske

Montør
Tlf: 48 18 24 32
Epost: dag@eneri.no
Lærling

Jonathan Jensen

Tlf: 95 99 40 39
Epost: jonathan@eneri.no

Ben Kevin Gilbu

Montør
Tlf: 93 41 38 25
Epost: ben.kevin@eneri.no
Montør

Dag Jahnsen

Tlf: 91 90 18 20
Epost: dagj@eneri.no

Oslo

Geir Gulliksen

Daglig Leder
Tlf: 90 01 37 13
Epost: geir@eneri.no
Montør /Tekniker

Erik Devold

Tlf: 91 33 81 68
Epost: erik@eneri.no