Engeri_Fiber_Des-2016_029.JPG
 

Om Eneri Fiber 

Eneri Fiber AS ble Etablert i 2010 som en følge av at gründer og medeier i Delmo Tele og Data AS/ IKT Axxess Vestfold AS solgte seg ut og startet på nytt med fokus på fiberoptikk.


Vi har på få år vokst til å bli en betydelig leverandør av infrastruktur og IT-tjenester, av den grunn har vi skilt ut IT tjenester i et eget firma som heter Eneri IT. I løpet av 2017 ble vi også med på eiersiden i AS Telefoni i Oslo, som i dag heter Eneri Telefoni AS. 
Vi er pr i dag en stab på 15 stk med bred erfaring fra bransjen.
Eneri Fiber er en komplett leverandør av fiberinstallasjoner for bredbånd og andre nettverk til bedriftsmarkedet og offentlig sektor i hele østlandsområdet. Eneri, et trygt valg.

VÅRE TJENESTER

 

Fiber

Vi prosjekterer, blåser og kobler sammen både Singelmodus og Multimodus nett

Eneri Fiber er autorisert av NKOM for sine arbeider.

Vi utfører små og større oppdrag på hele østlandet.

Dokumentasjon / Kvalitetssikring

Som en seriøs part leverer vi dokumentasjon og kvalitet hele veien.

Vi har det beste utstyret for å teste/sikre at jobben er levert iht. de gitte normer og forskrifter, arbeidet skal utføres etter.

Eneri Fiber tar fremtiden seriøst.

Internettaksess

Vi er også forhandler av internettaksess fra flere aktører.

Dette for at du som kunde skal få den beste løsningen der du operer fra.

Strukturert kabling

Eneri Fiber har også lang erfaring med strukturerte datanett.

Vi tar på oss jobben fra prosjektering til ferdig dokumentert nett.

IT tjenester

Besøk gjerne vårt datterselskap EneriIT for tilbud på moderne løsninger for din bedrift

 

Noen av våre kunder og leverandører

 

Ansatte

David Jensen

Daglig Leder
Tlf: 91 84 94 10
Epost: david@enerifiber.no

Ben-Levi Jensen

Prosjektleder
IMG_4618_edited.jpg
Tlf: 91 37 35 73
Epost: ben-levi@enerifiber.no

Irene Skorstad Jensen

Økonomi / Regnskap
IMG_4603_edited.jpg
Tlf: 95 42 93 26
Epost: irene@enerifiber.no

Jonathan Jensen

Montør
IMG_4598_edited.jpg
Tlf: 95 99 40 39
Epost: jonathan@enerifiber.no

Dag Jahnsen

Montør
IMG_4610_edited.jpg
Tlf: 91 90 18 20
Epost: dagj@enerifiber.no

Ben Kevin Gilbu

Montør
IMG_4612_edited.jpg
Tlf: 93 41 38 25
Epost: ben.kevin@enerifiber.no

Mikal Røed

Lærling
IMG_4597_edited.jpg
Tlf: 93 60 95 52
Epost: mikal@enerifiber.no

Magnus Stor

Montør
IMG_4615_edited.jpg
Tlf: 94 88 14 68
Epost: magnus@enerifiber.no

Sondre Askevoll

Montør
IMG_4586_edited.jpg
Tlf: 45 91 23 90
Epost: sondre@enerifiber.no

Benjamin Usler

Montør
IMG_4605_edited.jpg
Tlf: 98 01 02 18
Epost: benjamin@enerifiber.no

André Bakke

Lærling
IMG_4593_edited.jpg
Tlf: 46 65 21 49
Epost: andre@enerifiber.no

Mille Lilja Eilertsen

Lærling
IMG_4595_edited.jpg
Tlf: 476 82 154
Epost: mille@enerifiber.no

Arturas Leonavicius

Montør
IMG_4617_edited.jpg
Tlf: 922 69 392
Epost: arturas@enerifiber.no

Sharon Szachi

Montør
IMG_4604_edited.jpg
Tlf: 467 01 250
Epost: sharon@enerifiber.no